Ronix 1 1
شرکت رونیکس

رونیکس Ronix برندی بین‌المللی در حوزه ابزارآلات صنعتی، تجهیزات و متعلقات وابسته به آن است. محصولات این برند بر اساس تکنولوژی روز دنیا و نوآوری‌های مداوم تیم خلق محصول رونیکس، در ۱۵ کشور دنیا و توسط بیش از ۵۰۰ تامین‌کننده تولید می‌شوند.
این برند در سال ۱۳۷۹ و توسط آقای محمدرضا رامخو تاسیس شده و با پیشرفتی چشم‌گیر از سال ۱۳۸۴ تا به امروز، به یکی از برترین برندهای صنعت ابزار در خاورمیانه و همچنین به برندی بین‌‌المللی با تخصص در ارائه ابزارهای متنوع و حرفه‌ای بدل شده که با دفاتری فعال در اروپا (آلمان)، خاورمیانه (ایران) و آسیا (چین) در طول ۱۵ سال گذشته، بیش از ۲۰۰۰ ابزار مختلف تولید کرده است. تمامی این محصولات در ۱۲ گروه اصلی دسته‌بندی می‌شوند:
ابزارآلات برقی
ابزارآلات شارژی
ابزارآلات جابجایی
ابزارآلات باغبانی
ابزارآلات بادی
ابزارآلات جوشکاری
ابزارآلات ایمنی
ابزارآلات دستی
ابزارآلات اندازه‌گیری
ابزارآلات روشنایی
کیف و جعبه ابزار
متعلقات
تاریخچه
حضور ثابت رونیکس Ronix در بازارهای جهانی با ارائه ابزارهایی متنوع، باکیفیت و مقرون به صرفه، در سال‌های اخیر منجر به صادرات مستقیم محصولات این برند به بیش از ۸۰ کشور جهان شده است. آنچه ما را برای دستیابی به این هدف مشتاق‌تر از پیش نمود، برطرف کردن نیاز صنعتگران سراسر جهان و پوشش همه جانبه فعالیت‌های آنان بود که این امر رونیکس را بر آن می‌دارد که در خدمات، استانداردها و کیفیت جهانی همواره از برندهای پیشتاز و نوآور حوزه خود باشد.
اما بیش از هر چیز، موفقیت امروز ما در رونیکس مدیون ارزش‌های اصلی ماست. ارزش‌هایی که در طول سال‌ها فعالیت و رشد در صنعت ابزار، پایه‌گذاری شده‌اند.

تنوع
تنوع و گستردگی محصولات برای برطرف‌کردن نیازهای مختلف مشتریان
طراحی، تولید و ارائه بیش از ۲۰۰۰ ابزار در دسته‌بندی‌های مختلف زمینه‌ساز حضور رونیکس در عموم فعالیت‌های صنعتی و خانگی شده است و این ویژگی بسیار مهمی است، که امروزه رونیکس را به متنوع‌ترین برند بازار ابزار تبدیل کرده است.

کیفیت
حفظ کیفیت بالای ابزار و جلب اطمینان کاربران
ابزارآلات رونیکس با بهره‌گیری از دانش متخصصان داخلی و خارجی در حوزه ابزار و تحت نظر تیم کنترل کیفیت رونیکس مطابق با بالاترین استانداردهای روز دنیا طراحی و خلق می‌شوند تا رونیکس آخرین ابزاری باشد که به خرید آن نیاز پیدا می‌کنید.

قیمت‌گذاری منصفانه
ارائه قیمت‌های منصفانه در جهت دریافت رضایت مشتری
تمام هدف رونیکس این است که به هر متخصص و کاربر خانگی لذت استفاده از محصولی باکیفیت را بدهد. ما از صمیم قلب خواستار آن هستیم که مصرف‌کنندگان کیفیت معیاری که رونیکس پایه‌گذاری کرده را تجربه کنند از این رو تولیدات خود را در جهت بهبود شرایط بازار و خدمت‌رسانی به کاربران خود با قیمت‌گذاری منصفانه ارائه می‌کنیم.

خدمات پس از فروش
فروش برای ما پایان ماجرا نیست، فروش آغاز تعهد ماست…
و این مهم با وجود بیش از ۱۷۰ نمایندگی خدمات پس از فروش در سراسر کشور و انبارهایی مجهز و مکانیزه با ۲۴۰۰۰ نوع قطعه جانبی تحقق یافته است. به علاوه تعمیرگاه مرکزی رونیکس با وجود تعمیرکارانی حرفه‌ای به صورت تمام وقت آماده تعمیر ابزارهای شماست تا کاربر رونیکس از انتخاب برندی همراه و همیشگی اطمینان حاصل کند.

رفتار سازمانی حرفه‌ای
حفظ و ارائه رفتار حرفه‌ای و سازمانی برای کارمندان و مشتریان
بنیاد وجودی رونیکس بر اساس احترام به نیروی انسانی خود و مصرف‌کنندگانی است که محصولات رونیکس را خریداری کرده‌اند.
در حال حاضر بیش از ۴۰۰ نفر از متخصصان ایرانی و خارجی در زمینه‌های مختلف به صورت مستقیم در دفتر ایران، ۱۰۰ نفر در دفتر چین و ۲۰ نفر در دفتر آلمان رونیکس مشغول فعالیت هستند.
جوانان پویایی که حضورشان در فضای حرفه‌ای و صمیمانه رونیکس و حفظ ارزش‌های سازمان توسط آنها، بدون شک از مهم‌ترین عوامل رشد و گسترش برند رونیکس تا به امروز بوده است.

چشم انداز رونیکس
رونیکس Ronix در حال حاضر متنوع‌ترین برند ابزارآلات ایران و یکی از متنوع‌ترین برندهای جهان در حوزه ابزار است که با توجه به کیفیت و تنوع گسترده خود، بر آن شده تا با هدف عرضه ابزارآلاتی استاندارد، مقرون به صرفه و ارائه خدمات پس از فروش متداوم نیاز صنعتگران سراسر جهان را به طور کامل پوشش دهد و در آینده به یکی از پنج برند مطرح دنیا در زمینه ابزار تبدیل شود.
در خصوص همین امر جناب محمدرضا رامخو مدیرعامل محترم سازمان رونیکس بارها در سخنرانی‌ها و جلسات خود اشاره کردند که دسترسی به این مهم جز با همکاری و همدلی تمامی عوامل رونیکس در جهت هدفی مشترک ممکن نبوده و موفقیت‌های رونیکس تا به امروز نتیجه تلاش شبانه روزی تمام اعضای خانواده رونیکس است. خانواده‌ای بزرگ با اعضایی متخصص و حرفه‌ای که پرچم دار اصلی این برند هستند و با تلاش آنها دستیابی به هیچ هدفی برای رونیکس غیرممکن نیست…