Pars Bahar Logo
شرکت پارس بهار

شرکت تولید رنگ پارس بهار در سال ۱۳۶۵ فعالیت رسمی خود را در زمینه تولید رنگ های پلاستیک و نیم پلاستیک آغاز کرد. به جرات می توان گفت که رنگ پارس بهار به عنوان یکی از تولید کنندگان نوآور و دارای استاندارد شناخته می شود و قدرت تجاری خود را مدیون کیفیت بالای محصولات خود است.
از خصوصیات بارز محصولات پارس بهار می توان به موارد ذیل اشاره کرد:
– استفاده از مواد اولیه با کیفیت
– بالا بردن سطح آگاهی و دانش پرسنل
– توجه مداوم به استانداردهای روز جهانی در زمینه تولید رنگ
استفاده از نیروهایی کارآمد و متخصص برای تولید رنگ های آکلیدی هوا خشک، آستری های ویژه، رنگ های مخصوص سوله و رنگ های آکریلیک پایه آب یکی از اهداف بزرگ شرکت پارس بهار می باشد. استفاده از موادی که به طبیعت و محیط زیست آسیب نرساند جزو دستور کار این شرکت در تولید محصولات باکیفیت است. ضمن اینکه محصولات تولید شده به صورت مداوم مورد کنترل و بررسی قرار می گیرند و پس از تایید به فروشگاه ها عرضه می گردند.
درجه بندی رنگ های پارس بهار
محصولات این شرکت دارای ۴ درجه بندی ممتاز، درجه ۱، درجه ۲ و درجه ۳ می باشند که قابل ترکیب با یکدیگر هستند. محصولات این شرکت از مواد اولیه اروپایی تولید می شوند. این محصولات دارای نشان استاندارد ملی هستند. در صورتی که زیرسازی درست داشته باشند تا ۱۵ سال دوام دارند و در بین رنگ های پلاستیک موجود در بازار از محبوبیت خاصی در نزد مصرف کنندگان برخوردار هستند.
لازم به ذکر است که شرکت تولید رنگ پارس بهار، محصولات خود را به صورت عمده به فروش می رساند (یعنی امکان خرده فروشی وجود ندارد). چنانچه شما به تعداد محدودی از این کالا نیاز دارید، می توانید از فروشگاه های رنگ و ابزار محصول مورد نیاز خود را تهیه نمائید.

اشتراک گذاری